Kasutustingimused

Browse By

Zoome.ee kasutustingimused

 1. Zoome.ee vahendab töökuulutusi Soomest. Kuulutustele on alati lisatud juurde kuupäev millal lõpeb antud tööpakkumine. Kui tööline on leitud varem, siis lehel üldiselt eraldi muutma ei hakata. Kui kuulutuse kuupäev on ületatud, siis üldjuhul on ka selleks ajaks konkurs lõppenud.
 2. Zoome.ee lehekülje külastaja ( edaspidi klient ) on kohustatud kasutama kommentaariumit heaperemehelikult, st et postitada ei tohi roppusi või linkida teise lehekülgi.
 3. Pornograafilise sisuga materjali postitamine (kommentaariumisse, info@zoome.ee e-posti aadressile ) on rangelt keelatud ja pälvib Zoome.ee administraatorite keelu leheküljele www.Zoome.ee.
 4. Leheküljel olevad kuulutused võivad suvalisel ajahetkel ka aeguda, sõltuvalt sellest kas tööpakkumine on Soomekeelses portaalis maha võetud või on selleks hetkeks juba tööline leitud. Kui ” loe edasi ” kuvab lehte, kus kuulutust ei ole, siis ilmselt on kuulutus aegunud või tööline leitud.
 5. Zoome.ee lehel olevad kuulutused on avalikult kättesaadavad sellel aadressil.  Vahendame Soome kuulutusteportaalist olevaid kuulutusi täpselt sellisel kujul nagu need seal on.
 6. Zoome.ee lehekülge omab ettevõte ” Tervisemassaaž OÜ registrikoodiga 12300012.
 7.  Leheküljel on võimalus teha vabatahtlike annetusi kodulehega seonduvate kulude katteks. Annetused on vabatahtlikud ja ei kuulu hilisemal tagasimaksmisele.
 8. Annetusi kasutatakse peamiselt lehekülje edasiseks arenduseks, et klientidel oleks kodulehte mugav ja turvaline külastada.
 9. Annetatud raha võib kuluda näiteks: serveritasude peale, domeeni ülalpidamise tasu, arenduste peale mõeldud tasud, jne)
 10. Zoome.ee ei võta vastutust leheküljele tehtud tööpakkumiste ( tingimuste täitmise, jms)  osas. Zoome.ee on  vahendaja.
 11. Zoome.ee lisab töökuulutusi ka eesti keeles, kuid seda mitte alati igapäevaselt. Igapäevaselt tuleb Soomekeelseid kuulutusi.
 12. Zoome.ee ei võta vastutust aja eest mil lehekülg on serveri rikke ( vms võimalike rikete ) tõttu maas ja kliendid ei saa lehel kuulutusi vaadata. ( Kindlasti teeme (Zoome.ee meeskkond) siinpoolt oma parima ,et ajutiselt olnud lehekülg oleks taas klientidele nähtav ja kasutamiseks valmis.)
 13. Zoome.ee lehekülge arendatakse jooksvalt ja sellest tulenevalt võib esineda leheküljel kirja- disainivigu. Palume anda võimalikest vigadest teada e – posti aadressil info@zoome.ee
 14. Zoome.ee võib teha koduleheküljel etteteatamata muudatusi. See võib puudutada nii disaini, kui ka tekstilisi materjale.
 15. Zoome.ee  lehel on võimalik tellida tasulist reklaami, selleks palume partneritel võtta ühendust e-posti aadressil: info@zoome.ee
 16. Kogu lehekülje materjal, sealhulgas pildid ja tekstimaterjalid on zoome.ee valduses, seda ei tohiks avalikult levitada V.A zoome.ee Facebooki fännilehel jagamisel sõprade ja tuttavate vahel.
 17. Materjali printimine, levitamine ilma Zoome.ee loata on rangelt keelatud.
 18. Zoome.ee omanik võib kodulehekülje sulgeda ilma etteteatamata.
 19. Zoome.ee ainuõige Facebooki fännileht on: https://www.facebook.com/www.zoome.ee/
 20. Zoome.ee kasutustingimused on kehtivad ja Zoome.ee ega selle omanik ei võta vastutust selle eest kui Klient pole neile tähelepanu pööranud.
 21. Zoome.ee kasutustingimused on kodulehe alaosas selgelt märgistatud, ning kuulub tutvumiseks ning täitmiseks kõigile kes lehekülge külastavad.
 22. Lisainformatsiooni on võimalik küsida e-posti kaudu: info@zoome.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga